Makijaż ślubny dla brunetek o brązowych oczach

11:02 Ślubne Potyczki 0 CommentsZastanawiasz się, jaki makijaż ślubny dla brunetek byłby najlepszy, studiujesz zdjęcia ślubne na portalach, przeglądasz poradniki w sieci i zdajesz sobie nagle sprawę, że to nie tylko o kolor włosów chodzi. Możesz być brunetką, ale mieć alabastrową cerę i jasnozielone oczy. Możesz mieć ciemne włosy, a przy tym ciemną jak heban skórę i brązowe oczy itd. Kombinacji jest trochę, dlatego poszukiwania idealnego makijażu ślubnego tak długo trwają, to dlatego warto zasięgnąć opinii zaufanej kosmetyczki, by dowiedzieć się, jaki typ urody prezentujemy, w jakich kolorach jest nam naprawdę dobrze.

Dzisiejsza propozycja makijażu dla brunetek odnosi się do tych o brązowych oczach. Jeśli jesteś posiadaczką takowych możesz wybierać pomiędzy kolorami fioletu, tak jak widoczne jest to na zdjęciach poniżej:Pamiętaj jednak, że jeśli masz chłodny typ karnacji, możesz w fioletach wyglądać sino. Dlatego inną z propozycji jest makijaż w cieplejszych barwach: beżu, brązu i pomarańczy:Jak wykonać taki ciepły makijaż? Zajrzyjcie tutaj:

Opis wykonania tego makijażu znajduje się poniżej:

 1. Nałóż odpowiedni dla twej cery podkład oraz podkreśl brwi.
 2. Następnie nałóż na powiekę bazę. aż do linii brwi. Rozprowadź bazę palcem, posmaruj ją również na dolnej powiece, tam gdzie będzie używany cień.
 3. Wybierz jasno-beżowo- złocisty cień i zacznij nakładać go w wewnętrznym kąciku oka.
 4. Środkową, ruchomą powiekę pomaluj cieniem pastelowo- łososiowym.
 5. Połącz cienie poprzez przeciągnięcie po powiece pędzelkiem w miejscach graniczenia cieni.
 6. Zewnętrzny kącik oka potraktuj ciemno- beżowo- szarym, matowym cieniem. Nałóż go od zewnątrz, a następnie rozprowadź w stronę środka.
 7. Ponownie w zewnętrznym kąciku nałóż cień, tym razem brązowy i nakładaj go aż do załamania powieki. To działanie wykonuj delikatnie, starając się aby cień znajdował się głównie w kąciku oka. Po roztarciu cienia, powtórz tę samą operację.
 8. Następnie nałóż na środku powieki jasno- łososiowy cień i połącz pędzelkiem cienie na powiece.
 9. Wracamy do zewnętrznego kącika oka, kładziemy tam ciemny łososiowy kolor i rozprowadzamy go pędzelkiem do środka. Powtarzamy 3 razy tę samą czynność.
 10. Pomarańczowy, perłowy cień smarujemy w zewnętrznym kąciku oka i następnie żółtym, perłowym cieniem smarujemy wewnątrz kącika.
 11. Podkreślamy dolną linię rzęs brązem.
 12. Rozcieramy na dolnej powiece odrobinę łososiowego cienia, później również na dolnej powiece smarujemy w wewnętrznym kąciku oka złoty cień, który da nam efekt rozświetlenia.
 13. Pod oczy nakładamy korektor.
 14. Na górnej linii rzęs robimy brązowym eyelinerem w kremie kreskę 9używamy pędzelka).
 15. Tuszujemy rzęsy maskarą.
 16. Nakładamy pod oczy i na policzki puder.
 17. Podkreślamy policzki różem o brzoskwiniowym odcieniu.


Tutaj jeszcze inne, wspaniałe propozycje makijażu ślubnego :

 Polecam z całego serca stronę: http://www.zmalowana.com/ . Znajdziecie tam mnóstwo przykładów na wspaniałe makijaże ślubne i nie tylko.0 komentarze: